Uchwyt na telefon samochodowy sklep Złocieniec

Zachodniopomorskie

Często czerpiesz z nawigacji podczas jazdy i nie raz daje Ciż się wychodzić na dalsze dystanse? Szukasz wysokiej jakości gadżetu, który ułatwi Ci utrzymać swoją nawigację, bądź telefon komórkowy w wygodnym miejscu, będąc również w rozmiaru Twojego wzroku i ręki? Wpisz na publiczny i nowoczesny Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100, który umożliwi Ci komfort i wygodę w trakcie trasy.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Trzebiatów

 

zamów kuriera Expres poczta

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 to sprawiony z najwyższej jakości produktów gadżet, który wyłożony jest do zamocowania na nim urządzenia elektronicznego. Z powodzeniem możesz czerpać spośród niego z większością modeli smartfonów, jak, i nawigacji. Dzięki temu uchwytowi dasz sobie komfort i wygodę podczas jazdy, a nasz telefon będziesz stanowić jednak pod ręką, a w działu wzroku. Skutek ten da Twojemu urządzeniu maksymalny poziom stabilności, jaki stanie zachowany nawet podczas bardzo wyboistych dróg, sprawiając, że nie będzie ono niszczyć pozycji ani przejmować się bądź wypadać. Obrotowa głowica gadżetu umożliwia Ci przekręcanie telefonu w obszarze 360 stopni w praktycznie każdej stronie, oraz może stanowić wykorzystywana również w poziomie, kiedy i w pionie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Trzebiatów

Ważne cechy gadżetu – dlaczego warto się w niego wyposażyć?
Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 jest ŚWIATOWY, oznacza to, że z powodzeniem możesz korzystać za jego pomocą innych urządzeń mobilnych. Przeznaczony jest do ekranów o przekątnej do 6,5 cala, dlatego z możliwością przystosujesz do niego własny telefon bądź nawigację.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI tego skutku jest niezwykle spokojna i daj błyskawiczna. Kiedy je dać? Wystarczy, że dasz uchwyt do szyby za pomocą dociśnięcia przyssawki, a następnie zablokujesz go kliknięciem. Telefon lub nawigację dasz w uchwycie za pomocą rozstawu ramion, które automatycznie pogodzą się do rozmiarów Twojego urządzenia. Rozstaw ramion ma od 5,5 do 8,5 cm.

Dodatkowym atutem tego specyficznego uchwytu do urządzeń elektrycznych jest KOMFORT UŻYTKOWANIA, który spośród niego wychodzi. Swój telefon na gadżecie możesz użytkować również w poziomie, kiedy i w pionie, i co równie ważne, możesz również swobodnie kontrolować jego nachylenie, dzięki czemu ustawisz swoje danie tak, żeby było więc kiedy najwygodniejsze dla Ciebie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Trzebiatów

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 zapewni Twojemu urządzeniu ZAUFANIE i STABILNOŚĆ, sprawiając, że będzie ono w sumy bezpieczne podczas jazdy, co jest wolny wątpienia bardzo podstawowym elementem. Z możliwością możesz korzystać podłączonego do uchwytu urządzenia, i stosować z całych jego wartości, nie wymagając tymże jedynym umieszczać się podczas jazdy. Twój telefon zostanie więcej w sumy zabezpieczony przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami, jakie mogą stanowić podstawą wyboistych i krętych dróg.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Trzebiatów

KLASYCZNY DESIGN produktu sprawia ponadto, że Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 pasuje do praktycznie wszystkiego wnętrza samochodu a z stabilnością będzie właściwie wyglądał oraz w Twoim pojeździe. Zaprojektowany został tak, aby wyglądać modernistycznie i jednocześnie stylowo, zachowując przy tym wartość wykonania i lekką klasę.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Trzebiatów

zobacz również Uchwyt samochodowy na szybę na telefon Forever CH-100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *